Ждём вас
в нашем Шоу-руме
:

г. Киев,
ул. Васильковская 34, офис 213 корпус Г

Мы на Youtube

Вопросы и отзывы
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Циклювання паркету ціна за м2 Київ

Циклювання паркету ціна за м2 КиївПаркетне покриття є досить міцним і зносостійким, так як в його виготовленні використовується масив сосни або модрини. Однак, через роки його використання, можна помітити, як світлі дошки тьмяніють і покриваються незліченною кількістю подряпин і нальоту, який вже не відмити. Циклювання забрудненого паркету (ціна за м2 Київ) - це зняття найтоншого паркетного шару з метою оновити його зовнішній вигляд. Іноді мешканці ще радянських будівель, не бажаючи знімати паркет, замовляють його шліфування або ремонт. Тоді паркетна підлога стає значно рівнішою і виглядає як тільки що покладена. Його заново покривають декількома шарами лаків, а потім дають повністю просохнути. Циклювання нерівного паркету (ціна за м2 Київ) є мабуть, єдиним способом разрівняти або освіжити паркет.

Хочете якось оновити дошки паркетного покриття? Якщо на них є плями, тріщини, подряпини, або ж він придбав брудний відтінок, то тут однозначно потрібне циклювання паркету, ціна за м2 в Києві у нас найвигідніша.

Цінителі дерев'яного покриття завжди прагнули вибрати найкраще дерево для підлогових дощок. Однак, навіть найдорожча паркетна дошка може з часом забруднитися і зноситься. На відміну від інших видів покриття, паркет можна врятувати, якщо замовити циклювання старого паркету (ціна за м2 Київ). Не завдаючи шкоди дошкам, машинка зчистить лише верхній тонкий шар, ідеально відполіровуючи його. Шліфування не залишить задирки і коляки, які можуть поранити Вас. Циклювання деревного паркету (ціна за м2 Київ) - це те ж саме шліфування, тільки більш грунтовне. Ваше покриття знову буде як нове, якщо Ви замовите його шліфування і лагодження у нас.

Циклювання дерев'яного паркету (ціна за м2 Київ) здійснюється справними професійними машинками, які не пошкодять Ваше деревне покриття. Замовте полірування у «Шліфпаркет».