Ждём вас
в нашем Шоу-руме
:

г. Киев,
ул. Васильковская 34, офис 213 корпус Г

Мы на Youtube

Вопросы и отзывы
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Тонування старого паркету Київ

Тонування старого паркету КиївПідлогове покриття може з часом зношуватися, що негативно впливає на його експлуатаційні характеристики. На ньому з'являються плями, тріщини, відколи або механічні пошкодження, які вимагають шліфування і ремонту. Тонування старого паркету (Київ) може змінити його колір, повністю зафарбовуючи всі недоліки. Деякі люди бажають відновити своє підлогове дерев'яне покриття, замовляючи циклювання і тонування. Це набагато дешевше, ніж поміняти повністю паркет, адже це дуже трудомістка і витратна процедура. Тонування старого паркету (Київ) може виконуватися кольоровим маслом і спеціальними лаками. Після такої обробки паркет має привабливий колір і блиск.

Якщо Ви бажаєте затонувати буковий або сосновий настил, Вам необхідно звернутися до наших паркетників. «Шліфпаркет» надає професійні послуги по шліфовці, укладанню, ремонту дерев'яного підлогового покриття. Тонування старого паркету (Київ), а також всі витратні матеріали до нього також можна придбати у нас.

Ми відремонтуємо паркет після затоплення, приберемо деформовані ділянки підлогового покриття, вирівняємо, відшліфуємо і затонуємо в потрібний колір. Кропіткої роботи вимагає старе або забруднене підлогове покриття. Тоді верхній шар необхідно відшліфовувати, а потім наносити захисне покриття. Тонування старого паркету (Київ) є дуже популярною послугою, тому що в багатьох будинках паркет зносився і дуже страшно виглядає. Оновити підлогову дошку за пару годин зможуть фахівці-паркетники з «Шліфпаркет». Після ретельної обробки дошка підлоги буде надійно захищена і не набухатиме від потрапяння на неї вологи. Тонування старого паркету (Київ) - це нанесення захисного лакофарбового або масляного шару, який ефективно захищає дерево від набухання і гниття.

У Ваш будинок потрібне тонування старого паркету (Київ)? Якщо він сильно зношений або набряк внаслідок затоплення, терміново викличте наших фахівців.