Ждём вас
в нашем Шоу-руме
:

г. Киев,
ул. Васильковская 34, офис 213 корпус Г

Мы на Youtube

Вопросы и отзывы
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

 

Браширування паркету Київ

Браширування паркету КиївСправжні цінителі дерев'яної підлоги вибирають для настилу тільки натуральні і дуже міцні дошки. Але, щоб дерево на підлозі виглядало справді шикарно, фахівцями нашої компанії виконується спеціальна послуга - браширування паркету (Київ). Під час такої процедури виконується видалення м'якого деревного шару дошки за допомогою шліфувальної машинки. Таким чином, паркет як би штучно «старіє», тобто на ньому чіткіше проступають деревні кільця і ​​прожилки. Браширування паркету (Київ) використовується для створення штучного старіння нового паркету. Після браширування і професійного тонування, новий дубовий паркет буде виглядати як старовинний.

Хочете оформити своє житло під старовинний стиль? Тоді, в першу, необхідно зайнятися паркетною дошкою. Ми можемо зробити настил дошок на підлогу, а потім зайнятися їх обробкою. Браширування паркету (Київ) робить будь-яку дерев'яну дошку красивішою, привабливішою і цікавішою.

Якщо Ви - творча людина, і бажаєте зробити в своїй оселі щось цікаве, то зайнятися обробкою паркету варто першочергово. Після браширування на паркеті залишаються мікропори, і у Вас є можливість заповнити їх будь-яким кольором. Це додасть паркетній дошці ефектності і незвичайності. Браширування паркету (Київ) вимагає кількаразового нанесення лакового покриття, щоб уникнути попадання пилу у відкриті деревні пори. Після фарбування лаком паркет можна затонувати для більшої ефектності. Браширування паркету (Київ) виконується круглою машинною щіткою, яка зчищаує м'які шари деревини.

Ми допоможемо Вам визначитися з видом і кольором паркетної дошки. Будь-які розміри пиломатеріалів присутні у нас на складі, тому, Ви можете відразу ж замовити і доставку, і настил паркету. Браширування паркету (Київ) від «Шліфпаркет» виконається недорого, за розумною ціною.